first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium

A 2016/2017 -es tanévben, iskolánk is sikeresen csatlakozott a National Instruments Mentor programjához, amely kapcsán szeptember 23 -án részt vettünk a debrecenben szervezet nyitókonferencián. Iskolánkat Juhász Gergely informatika tanár és Nagy Attila rendszergazda és informatika szakoktató képviselte.

A konferencia helyszíne az AGÓRA Tudományos Élményközpont volt. A program a megnyitó és köszöntés után Kopasz Anikó - LEGO az oktatásban előadásával kezdődött, amiben szó esett arról, hogy milyen módon tud szerephez jutni a LEGO az oktatásban, mik a célkitűzései az NI -nek, illetve bemutatásra kerültek a jelenlegi LEGO robot készletek. Az előadás után részt vettünk egy LEGO Mindstroms Robotika oktatáson, melyen megismerkedtünk a robot programozáshoz használt LabView alapú szoftverrel. Az ebéd után folytatódott az oktatás, és lehetőséget kaptunk egy robot összeállításához, és belekóstolhattunk a programozás mikéntjeibe is.
Összefoglalva, egy nagyon élvezetes és hangulatos nap volt, s nem utolsó sorban hasznos ismeretekre tehettünk szert.

SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Január 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Szent Gellért Pályázat

 

Nyitott pozíciók