first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium

Iskolánk intenzíven együttműködik a Miskolci Egyetem “Nyelvkaland ME”- Nyelvtanulással a boldogulásért című projektjében, ami 2017 és 2020 között valósul meg.

A ”NYELVKALAND ME” a Borsod-Abaúj-Zemplén megyében angolul és németül tanuló középiskolások számára kalandos élménnyé teszi a nyelvtanulást, játékosan fejleszti nyelvtudásukat, hogy sikereket érjenek el a tanulásban és a munkában, hozzájárulva ezzel boldogulásukhoz, az esélyegyenlőséghez és a régió fejlődéséhez.

 

A Miskolci Egyetem oktatói innovatív, élményalapú az angol és német nyelv tanulását támogató programot dolgoztak ki a tanulók valós igényeire támaszkodva. A programban 16 Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középiskola vesz részt, köztük iskolánk is.

A nyelvi csoportok összetétele félévenként változik, tehát 2020-ig még nagyon sok diákunk részese lehet ennek az élményalapú nyelvtanulásnak. Így egy félév során 12 alkalommal, heti plussz egy órában észrevétlenül sajátíthatják el az ismereteket, kicsit jobban, alaposabban, más módszerekkel, mint a hagyományos tanórákon.

A nyelvtanulás ez esetben kaland, élmény és bízunk benne ezek lesznek azok a momentumok, amik megragadják a diákokat és játszi könnyedséggel fogják nyelvtudásuk szintjét magasabbra emelni.

SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Augusztus 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Szent Gellért Pályázat

 

Nyitott pozíciók