first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium

2017. október 13-án iskolánk Diákönkormányzata megrendezte Őszi diákbálját. Az őszi bál célja, hogy iskolánk diákjai kicsit kikapcsolódjanak és lazítsanak, valamint, hogy a szomszédos iskola nyolcadik osztályos tanulói betekintést nyerjenek a középiskolai diákéletbe, jobban megismerjék iskolánkat. A DÖK tagjai lelkesen készültek az estére, díszítettek, berendezték az aulát és a zsibongót.

 

Kapunyitást követően szép számban érkeztek jelenlegi, leendő és volt diákjaink. 19 órakor Jobbágy Máté DÖK elnök nyitotta meg pár szóval az estét, majd Fügedi Laura és Antal Gergő a Revital TSE versenytáncosai latin táncokat mutattak be. A nyitótáncot követően Simori Kira 12. A osztályos tanuló folytatta a megnyitót néhány dallal. Az este folyamán a Zakar testvérek, Marci és Ákos voltak a zenei felelősök, a vendégek pedig végigtáncolták az estét. Fél tízkor került sor a tombolahúzásra, ahol a diákok számára a legértékesebb nyeremények a feleletek és röpdolgozatok alóli felmentések voltak.

Az este folyamán a 12. A osztály üzemeltetett büfét, Török Judit tanárnő pedig a Teaházban várta a pihenni vágyó diákokat.

Ezúton is köszönjük támogatóinknak a tombola - felajánlásokat: Al – Chihabi Johanna Fatime, Angels szolárium és kozmetika, Anna Bt. papírbolt, Bódva Papír, Borika néni büféje, Ferrari büfé, Molnár József (támogatójegy), Nóra szépségszalon, Péderi Beáta fodrász (Kauri – ház), Szivárvány Virágüzlet, Veres Tímea, szülők és iskolánk tanárai.


A bálon készült fotók megtekinthetőek a DÖK Facebook oldalán.

image030
image034
image035
image043
image133
1/5 
start stop bwd fwd

 

SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Szeptember 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Szent Gellért Pályázat

 

Nyitott pozíciók