first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium

Június 8-án a Pedagógusok Szakszervezetének budapesti székházában ünnepélyes keretek között vette át iskolánk immár nyugdíjas történelemtanára, Simkóné Czipa Ágnes tanárnő az Eötvös József - emlékérem ezüst fokozatát. Az elismerés méltó megkoronázása a pályán töltött négy évtizedének.

Több százan, sőt több ezren lehetünk hálásak azért, hogy tanárként, kollégaként, mentorként és vezetőként segített és támogatott minket. Tanárnő generációkon át gyarapította a diákok tudását, megtanította őket gondolkodni és nevelte őket tisztességre, emberségre.

Pedagógus pályafutása 1977-ben kezdődött iskolánkban nevelőtanárként, majd hamarosan orosz-történelem szakos tanárként folytatódott. Magas színvonalú nevelő-oktató munkája mindig jól szolgálta iskolánk fejlődését, a rábízott gyermekek boldogulását. Évekig dolgozott nevelési igazgatóhelyettesként, ahol jól kamatoztatta szervezési és kommunikációs képességeit.

Több évtizedes osztályfőnökként végzett munkája legendás, családok nemzedékeit ösztönözte arra, hogy gyermeküket iskolánkra bízzák. Osztályfőnökként és szaktanárként is jellemző volt rá a gyermekek lelki életének fejlődéséért érzett felelősség és tenni akarás.

Fáradhatatlan, lelkiismeretes szakmai munkája, lendülete és tisztessége mintául szolgált és szolgál nemcsak tanítványai, hanem fiatalabb kollégái számára is.

Szívből gratulálunk Tanárnőnek az elismeréshez, és ezúton is kívánunk neki tartalmas nyugdíjas éveket!

 

kep1
kep2
kep3
kep4
1/4 
start stop bwd fwd

SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Augusztus 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Szent Gellért Pályázat

 

Nyitott pozíciók