first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium

2016. december 2-án iskolánkból 20 fő pedagógia szakos hallgató és 3 kísérő tanár (két szakmai tanár és iskolánk könyvtárosa) tanulmányi kiránduláson vett részt a II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtárban. A tanulmányi út apropója egy pedagógiai tárgyú, az Esélyegyenlőség gyerekszemmel című, gyermekrajzokból álló kiállítás volt. A kirándulás résztvevői a megyei könyvtár minden részlegével megismerkedtek. A  szakmai részlegen túl a Gyermekkönyvtár és a Médiatár aratta a legnagyobb sikert. A csoport a könyvtártúra végére elnyerte idegenvezetőjének, a könyvtár ún. tájékoztató könyvtárosának megbecsülését, így megígérte, hogy jó hírét viszi iskolánknak.

December 2-án meglátogattuk a II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtárat. Egy Miskolcra érkező busszal indultunk reggel 8 órakor. A sétányon át elsétáltunk a könyvtárig, majd odaérve tartottunk egy 10 perces szünetet. Az első emeleten körbevezettek minket, megmutatták merre találunk különféle könyveket. A második emeleten elég ráérősen nézelődtünk, élveztük a DVD-k és a CD-k forgatagát. Ezután visszatértünk az elsőre, ahol megtekintettünk egy kiállítást, melynek címe: Esélyegyenlőség gyermekszemmel. A kiállítás végeztével elsétáltunk az adventi vásárra, majd onnan a buszmegállóba. A 12:30-as busszal indultunk haza. Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon tanulságos kirándulás volt.SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Augusztus 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Szent Gellért Pályázat

 

Nyitott pozíciók