first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium

2013. október 26-án iskolánk immár második alkalommal rendezett bált. A meghívott személyek elsősorban a szülők voltak. Velük és a meghívott személyekkel együtt 150 volt a bálozók száma. Az esemény alaphangulatát iskolánk néhány tanulója adta meg egy színvonalas palotás nyitótánccal, valamint a Császta néptáncegyüttes bemutatójával.

A táncok után nyitóbeszédet mondott dr. Orosz Atanáz püspök és Flaskó Attiláné, iskolánk igazgatónője is, aki beszédében megemlékezett az iskola 50 éves történetéről. Majd iskolánk nyugdíjas tanára Lengyel Gyuláné tartott visszaemlékezést, aki nemcsak tanára, hanem diákja is volt intézményünknek. A visszaemlékezések zárásaként megkoszorúzta Kardos Sándor igazgató emléktábláját özvegye Kardosné Galambos Mária iskolánk nyugdíjas tanára és iskolánk vezetése.

A bál folyamán meg lehetett tekinteni iskolánk 50 éves történetéről szóló kiállítást, ami Gyarmatiné Vécsei Tímea tanárnő munkájának köszönhető. Az este további része egy kellemes hangulatú vacsorával, illetve az izgalmas tombolahúzással folytatódott. A Meridián együttesnek köszönhetően pedig az éjszaka szünet nélküli táncolással telt.

Géber Tamás

SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Augusztus 2020  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Szent Gellért Pályázat

 

Nyitott pozíciók