first
  
last
 
 
start
stop

Kollégium


2013. május 4-én elballagtak végzős diákjaink a gimnáziumból. Az ünnepségen részt vett Dr. Orosz Atanáz Püspök Atya, a Miskolci Apostoli Exarchátus Exarchája, Molnár Oszkár Edelény város polgármestere és Hernádi Attiláné a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ edelényi tankerület vezetője.

 

 

Lelki vezetőnk Kovács Lajos atya közös imádsága után Dr. Orosz Atanáz Püspök Atya szólt a ballagó diákokhoz. Fodor Tímea 11.A osztályos tanuló szavalata után Flaskó Attiláné igazgatónő szólt a végzős diákokhoz. Iskolánk hagyományához híven a 11. évfolyam nevében Radványi Dóra és Egri László, valamint Molnár Henrietta és Takács Péter 11. évfolyamos tanulók egy kis ajándékot nyújtottak át végzős diáktársaiknak. Az ünnepség folyamán meghallgathattuk a Campana csengettyűzenekar és a tanári kórus előadását.   

A 11. évfolyam nevében szenes Laura búcsúzott a ballagóktól, majd Almási Alexandra 12. C osztályos tanuló előadta saját versét. A 12. évfolyam nevében Neszvecskó Beatrix és Szekeres Bettina búcsúztak el tanáraiktól, diáktársainktól és iskolánktól. A búcsúzás után a zászlóátadás következett, majd Flaskó Attiláné igazgatónő átadta a Pro Scholae-díjat Balázs Edina 12.A osztályos tanulónak és kiosztotta a jutalomkönyveket is. Dr. Orosz Atanáz Püspök Atya útravalóul megáldotta a ballagó diákjainkat.

  
                                                                                                Géber Tamás      

A 2012/2013-as tanévben végzett tanulóink:

12.AB
Arnóczki Anett Anita
Antal Katalin
Antal Vivien Katalin
Balázs Edina
Balog Rajmund
Bukovics Boglárka
Búzási Evelin
Cziszlavicz Noémi
Csontos Vendel
Demeter Dalma
Dienes Kitti
Fási Diána
Fási Szilvia
Ganyi Natasa
Gogolya Erik
Gombos Friderika
Harsányi László Márk
Horváth Dóra
Horváth Marietta
Hubi Dávid
Ivanics Adrienn
Janoczkó Éva
Janoczkó János
Kerepesi Dávid István
Keszkenyős Zsuzsanna
Király Vivien
Molnár Richárd Gergő
Nagy Nóra
Neszvecskó Beatrix
Osváth Pál
Petránszki Dóra
Rácz Ingrid
Rácz Linda
Szobonya Gergő
Üveges Ditta

Osztályfőnök: Románné Magyari Andrea

12. C
Almási Alexandra
Borsó Zsófi
Drótos Fábián
Fótos Melinda
Garai Barnabás Krisztián
Gáspár László
Girhiny Gergő
Gyenes Ivett
Gyenes Nóra
Kapor Szabolcs
Kertész István
Kiss Krisztián
Menyhárt Gergely
Molnár Attila
Molnár Péter
Monori Mihály
Némedi Lili
Pálinkás Krisztián
Szekeres Bettina
Szőr Zoltán
Szunyog Éva
Tóth Erzsébet
Voda Zsolt

Osztályfőnök: Csikász Orsolya

SZIRÉN

Integrált könyvtári
rendszer

 

 

konyvtar@sztjg.hu

 

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  December 2019  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Szent Gellért Pályázat